معرفی برند اتوآرت

اتو آرت
بوگاتی اتو آرت

با سلام خدمت کاربران ماشین ماکت در هر بخش یک برند معتبر تولید کننده ماکت را معرفی می کنیم. و قاعدتا با معرفی برند اتو آرت آغاز می کنیم . اتوآرت در سال ۱۹۹۸ به منظور تولید ماکت خودروهای روز دنیا تاسیس شد. اتوآرت که بخش تولید ماکت شرکت گیت وی گلوبال می باشد محصولات خود را در هنگ کنگ تولید می کند اما دفتر اصلی آن در کالیفرنیای آمریکا است. برند های دیگری که این شرکت در این زمینه دارد شرکت های گیت و یو تی مدلز هستند. اتوآرت ماکت های کلکسیونی، خودروهای اسلات و موتورسیکلت تولید می کند و در اینده خودروهای کنترل از راه دور نیز تولید خواهد کرد.

اتوآرت ماکت های موتورسیکلت و خودروی خود را در مقیاس های متنوعی عرضه می کند. ۱:۱۲ . ۱:۱۸ و اصلی ترین مقیاس محصولات اتوآرت می باشد. ماکت های ۱:۴۳ اتوآرت هم طرفداران خاص خود را دارد .ماکت های اتوآرت دقت بالایی دارند و رنگ آمیزی آن یکی از عامل های موفقیت این شرکت در بازار است. ریبگ و لاستیک، کفپوش موکت مانند داخل اتاق، کمربند های ایمنی، دستگیره های در، موتور، سیستم تعلیق و درها و درپوش موتور و صندوق عقب به خوبی ساخته شده اند.

کیفیت و قیمت اتوآرت از اگزوتو و سی ام سی کمتر و در حدود مینی چمپس و کیوشو و حتی بهتر و بسیار بهتر از مایستو و ویلی و ارتل می باشد.

اتوآرت ماکت های خودروی خود را در چند رده تولید می کند. Signature که ناب ترین محصولات کمپانی است و دقت زیادی در ساخت انها شده است و ارزش کلکسیونی بالاتری دارند مثل بوگاتی ویرون یا مرسدس S600 پولمان. رده ی Millennium که اکثر محصولات کمپانی در این رده است و Sport که خودروهای مسابقه ای اتوآرت در این رده قرار دارند. بعضی از محصولات کمپانی به سفارش کمپانی های خودروسازی و با بسته بندی و آرم آن شرکت ها به بازار عرضه می شوند. اما بعضی از محصولات مسابقه ای اتوآرت کاملا با یه قالب ساخته می شوند و هیچ کدام از درها و صندوق و درپوش موتور انها باز نمی شود. عرضه ی این مدل ها با قیمت های مشابه سایر محصولات اعتراض بعضی از ماکت باز ها را به همراه داشته اما باز هم اینگونه خطوط تولید وجود دارند. در سال ۲۰۰۶ اتوآرت نامه ای به مشتریانش ارسال کرد و در آن دلیل تولید اینگونه خودروها را محدودیتی دانست که تیم های شرکت کننده در مسابقات خواستار ان شده اند

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *