خرید ماکت ماشین

با سلام خدمت کاربران محترم ماشین ماکت ، در این مقاله نگاهی کوتاه به کمپانی  ماکت سازی سان استار داریم .

یکی از مواردی که خب به نظر مهم میاد  در زمان خرید ماکت ماشین مارک و برند ماکت هم هست که ما دراینجا به معرفی یکی از برندها می پردازیم .

خیلی ها سان استار رو با ماکت های آمریکاییش میشناسند، شاید این شرکت تمرکز بیشتری روی خودروهای آمریکایی داشته باشد اما ماکت خودروهای اروپایی مختلفی هم در تولیداتش دیده میشود.

در مجموع بیشترین ساخته های این شرکت را خودروهای کلاسیک تشکیل میدهند.

کیفیت و جزئیات محصولات سان استار بسته به رده کیفی، بر خلاف شرکتی مثل اوارت نوسان زیادی دارد. به همین دلیل شما ممکنه با سان استاری مواجه بشید که کیفیت بسیار عالی داره و یا با سان استاری مواجه بشید که کیفیت بسیار معمولی و حتی پایین داشته باشد.

در این بخش رده بندی کیفی سان استار رو معرفی میکنم.

 در بخش ۱:۱۸ در مجموع محصولات عمدتا به ۵ دسته تقسیم میشوند:

pontiac
pontiac

۱- Platinum collection :
بالاترین کیفیت و جزییات در مقیاس ۱:۱۸ رو باید در این سری جست و جو کنید. البته در این سری تنوع ماکتها خیلی زیاد نیست. و فقط شامل ۱۲ نوع خودروی آمریکایی و ۴ نوع خودروی اروپایی هست که در رنگ ها و طرح های مختلف تولید میشوند،البته همگی کلاسیک هستن. خودروهای آمریکایی هم کوپه های کلاسیک و پر تجمل دهه های ۵۰ و ۶۰ میلادی هستتند.

 

۲- Uropean collection : 
این سری هم شامل خودروهای اروپایی هست که بیشتر کلاسیک هستند. از نظر کیفیت هم مواردی که برای سری قبل گفته شد در این سری کیفیت مقداری پاین تر از سری قبل هست ولی در عوض در این سری خودروهای متنوعی دیده میشود.

 

۳- USA collection :
همان طور که از اسمش معلومه تمام محصولات این سری را خودروهای آمریکایی تشکیل میدهند که اکثرا کلاسیک هستند. کیفیت در این سری پایین تر از سری Platinum collection هست و ممکنه با مواردی مثل وجود نقطه تزریق چراغ ها، عدم رعایت لولا ها، عدم وجود موکت کف، جلوپنجره بدون سوراخ و فقدان جزئیاتی مثل برف پاکن و آفتابگیرهای متحرک و… مواجه بشید. در مجموع تفاوت جزئیات و کیفیت نسبت به سری پلاتینوم محسوس هست. ولی تنوع محصولات در این سری زیاد هست.

۴ و ۵ : Classic rally & Modern rally :
این سری فقط شامل خودروهای رالی میشه که به دو دسته  خودروهای رالی کلاسیک و مدرن و خودروهای رالی جدید تقسیم بندی میشود

0/5 ( 0 نظر )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *